Tallinn Airport GH meeskond:
Milline hubane ja kodune koht! Hommikul tervitas maja peremees, Madis, meid juba kuuma kohvi ja laia naeratusega! Peale sellist vastuvõttu

saab kõik ainult veel paremaks minna ja nii oligi. Meie meeskonnakoolitus, Madise juhendamisel, oli täis naeru, erinevaid emotsioone, liikumist, mängulisust, kui ka tõsised arutelusid! See kõik sobis meie tiimile väga hästi. Tellitud toit oli imemaitsev! Kogu meie tiim on sellest kohast võlutud ja olen täitsa kindel, kohtume maja pererahvaga peagi uuesti. Soovitan Loovusmaja kogu meie suurele lennujaama perele! Aitäh, Teie juures oli lihtsalt nii hea olla!

Häirekeskuse meeskond:
Soovisime omavahel inimestena teineteist paremini tundma õppida ja ühendada seejuures meeldiva kasulikuga. Madis ja Rave võtsid ühendust juba enne kohtumist, et selgitada välja meie täpne soov ning pakkusid välja just sellise päeva, mis vastaks meie ootustele ja vajadustele. Koht, ruum ja tegevused oli kõik väga inspireerivad ja õhkkond oli väga turvaline, mis on meeskonnategevuste ja avatuse jaoks väga oluline.

Rahandusministeeriumi meeskond:
Suur suur tänu teile, meil oli väga mõnus ja rahustav päev. Kõigile jäi väga tore mälestus ja oli ka päriselt kasu - kohtumine, kiitmine, arutelud.
 
SK ID Solutions meeskond:
Rave ja Madise juhitud Koostööpäeval õppisime üksteist paremini tundma ja suurenes ühtekuuluvustunne. Läbi loovuse jõudsime mitmele ühisele kokkuleppele, kuidas on hea koos töötada. Saviga visualiseeri-mise abil said mõtted selgeks.
Soovitame kindlasti meeskonnapäevana kõigile!

Nõlvaku Lasteaed:
Loovusmajas kogesime imelist ajarännakut, paika kus aeg liigub omasoodu, mõtted leiavad oma ruumi ning keha ja hing saavad kosutust. Saime Rave ja Madise toel tõeliselt sooja ja südamliku vastuvõtu osaliseks hubases ning pisiasjadeni läbimõeldud keskkonnas.
Loovusmaja on koht, kus päriselt loovus ja soojus elavad, koht kus saame kohtuda iseendaga, julgeme ennast tõeliselt avada ja seeläbi luua kestvaid ning kandvaid suhteid meeskonnas. Koolituspäev oli seotud ühtseks, ilma õmblusteta tervikuks, kus oli ruumi nii õppimiseks, analüüsimiseks, puhkamiseks kui ka kandvate kokkulepete sõlmimiseks. Rave poolt juhendatud loovteraapiline savitöötuba tõestas ilmekalt, et kuigi oleme kõik erinevad isiksused oma nägemuste ja loovusega, moodustame me organisatsioonina kokku ühe teineteist toetava ja jõustava terviku. Soovitame Loovusmajas osaleda organisatsioonidel, kes tegelevad organisatsiooni väärtuspõhise peenhäälestamisega ning soovivad tugevdada inimestevahelist koostööd ja kasvatada ühtsustunnet.
Südamest suur aitäh!

Onnineni meeskond:
Rõõm hästi korraldatud päevast. Rollimängud näitasid selgelt, et süsteem töötab ja tegelikult suuri muudatusi vaja teha ei ole. Vaja on vaid "pisihäälestust", millega saab kohe algust teha. Hiljem oli päeva kohta kuulda vaid positiivset arutelu. Just arutelu, mitte arvamusi ja see on just see oluline osa, sest mõned mängud panid inimesed mõtlema oma rolli ja võimaluste üle, kuidas asja paremini teha.
Kogu Onnise tiimi poolt tänud Madisele ja Ravele asjaliku päeva eest.

Tabasco meeskond:
Meeskonna kick-off päev täitis hästi oma eesmärki, tuues välja nii meeskonna liikmed mugavustsoonist kui ka tähelepanu vajavad meeskonnatöö kitsaskohad.

Märt Treier:
 "Loovusmaja väärtusest saad alles siis aru, kui oled siin käinud!"

Riigi Infosüsteemide Amet:
Loovtöötuba andis põneva elamuse, oli loovalt ülesehitatud ja väga meeldis. Koguaeg pidi mingite etappide peale mõtlema - a la kui andsid oma loomingu käest ära, mis tunne oli või kuidas lõpptulemus sümboliseerib tegelikkust jne.
Asukoht Tallinna lähedal ja lihtsalt leitav. Ruumid hubased ja mõnusa sisustusega.

Keila Perearstikeskus:
Jäime üritusega väga rahule. Meie keskuse juhataja arvas ka, et just seda meil praegu vaja oligi. Väga hubane ja meeldiv keskkond sellisteks üritusteks. Täname teid sooja vastuvõtu eest!

Lennuliiklusteeninduse meeskond:
Vaba õhkkond töö tegemiseks ja grupitööd toetav keskkond. Käeline tegevus maha laadimiseks ja seltskonna liitmiseks. Loovusmaja seostub mõistega "ajatu" - ma tulin koju, kuhu mind oodati ja kuhu tahaks kohe-kohe jälle tagasi, sest seal on mõnusalt rahulik ja sõbralik olemine. Asukoht lähedal linnale ja lihtne kohale jõuda.

Tallinna Nõmme Põhikool:
Tõeliselt mõnus ja ilus koht. Kõik mugavused meeskonna ürituse läbiviimiseks tagatud. Meie meeskonna meelsus oli hoovile jõudes väga positiivne ning mõnusad tugitoolid tekitasid veel mitu päeva häid mälestusi. Toit oli maitsev ja peremees lahke ning vastutulelik. Soovitan meeskonnale võtta ka õpitoa, mis meile palju nalja ja avastamist tõi. Jäime kogu päevaga väga rahule ja kindlasti tuleme veel.

Advokaadibüroo KPMG Law meeskond:
Meie külastus Loovusmajja oli äärmiselt tore ja meeldiv. Pererahvas on väga abivalmis, vastutulelik ja sõbralik ning täitsid kõik meie erisoovid. Eriti tore oli veel rehielamu hõng ja kodune atmosfäär, mis muutsid olemise veelgi mõnusamaks. Soovitame kõigile! Suured tänud võõrustamast ning järgmiste kohtumisteni!

IPA meeskond:
Ruumid olid õhurikkad ja soojad, toit maitsev ning vastuvõtt soe ja vahetu.

Pirita Kose Lasteaed:
Oli soe ja südamlik päev! Peale tänast olemist võime ühiselt luurele minna küll!

Omniva meeskond:
Loovusmaja on tõeline üllataja – õdus majake ja tore pererahvas ning maitsev toit. See, et selle koha loomisel on pandud sisse palju armastust, paistab silma igal sammul. Koht on linnale mõnusalt lähedal aga samas piisavalt kaugel, et looduses olemise tunde kätte saada. Koos meeskonnamänguga oli see täpselt see, mida vaja. Kindlasti tuleme veel.

Harkujärve Põhikooli meeskond:
Koostööpäev oli väga tore - inspireeriv ja stressimaandav. Täname!

Projekt 363 meeskond:
Meie firmapäev Tagametsa Loovusmajas oli väga edukas ning sijuv, seda just tänu Loovusmaja toetavale õhkkonnale ning abivalmile pererahvale. Toidud olid väga maitsvad ning hubane rehielamu sobis meie sündmusega väga hästi kokku. Soovitame kõigile ning loodame oma töötajatega veel seal midagi põnevat tulevikus ette võtta.

Tervise ja Heaolu Infosüsteemide Keskuse meeskond:
Teie juures oli väga hubane ja tore! Aitäh! Ja töötuba oli super!

Sotsiaalministeeriumi meeskond:
Aitäh võõrustamast! Olime teie juures hästi hoitud. Mõnus olemine tagas hea keskkonna väikeseks mõttetööks. Söök oli suurepärane. Tore, et saime töötoas teha igaüks just seda, mida soovisime ning kõigile jagus juhendaja tähelepanu.

Argo Sildvee (koolitaja, mentor):
Väga loov ja võimas koht. Kogu meie 20 liikmeline meeskond oli väga rahul.  

Põhja-Eesti Turism'i kajastus meist on leitav siit.

Artikli Loov Eesti kodulehelt leiate siit.

Artikli lehtedes Saue Valdur (juuli nr 13 2018) ja Harju Elu leiate siit.