Belbini meeskonnarollid

Belbini 9 meeskonnarolli - meie käitumiseelistused, tugevused ja nõrkused. 

Mida teadlikumad me endast oleme seda paremini tuleme toime erinevate olukordade ja muutujatega. Sama kehtib ka meeskonnas. Mida paremini tunned oma kolleege, seda sujuvam võib olla koostöö ja seda paremini jõutakse toimivate lahendusteni.

Belbini meeskonnarollide aruanded annavad suurepärase võimaluse saada ülevaade nii iseenda, kui ka oma kolleegide käitumiseelistuste, meile iseloomulike tugevuste ja nõrkuste kohta.

Mida see annab?

Hea juht oskab rakendada erinevates situatsioonides erinevaid juhtimisstiili. Edu saadab juhti, kes oskab sobivaid juhtimisstiile kohandada ka vastavalt iga kolleegi persoonile. Kasutades Belbin meeskonnarollide  aruandeid saab organiseerida tööd vastavalt inimeste tugevustele ja olemasolevale potentsiaalile. Meeskonnaaruanded aitavad saada ülevaadet kogu meeskonnas eksisteerivatest tugevustest, ning leida lahendused koostöö sünergia loomiseks.  

Oma ja meeskonna tugevustest ja potentsiaalist ülevaate omamine võimaldab Belbini meeskonnarollide kaardistamisest tulenevat väärtust siduda Koostööpäeva ja supervisiooni või coachingu programmiga.

Täpsemat infot Belbini meeskonnarollide kohta leiate siit.

Soovid teada millised on sinu käitumiseelistused ja tugevused või millised tugevused eksisteerivad sinu meeskonnas, siis võta ühendust:
Madis Puhm (atesteeritud Belbini konsultant), tel. 5221127, madis@loovusmaja.ee või täida allolev vorm.