Loovtöötuba teemade visualiseerimiseks

Loovtöötuba annab teemadele uue dimensiooni.

Muutuv väliskeskkond mõjutab meie valikuid, otsuseid, tegevusi ja tegevusviise. Muutuvad strateegiad, töötajate rollid, meeskonnad ja organisatsioonid. Ebakindlus ja määramatus mõjutavad meie töövõimet. Teemade visualiseerime aitab leida üheselt mõistetavaid lahendusi paremini, kui ainult rääkimine. Visualiseeritud lahendustest me saame paremini aru, osalejad on kaasatud ja valmis ka vastutust võtma oma rolli eest. 

Aktuaalse teema visualiseerimine aitab nähtavale tuua ja vaadeldavaks teha osalejate mõtted. Osalejate arusaam käsitletavast teemast ühtlustub ja lahendused, kokkulepped, tegevused on toodud nähtavale ning jäävad osalejatele paremini meelde. Valmiv töö on vaadeldav erinevatest perspektiividest, mis aitab näha uusi seoseid ja luua uusi lahendusi. 

Materjalina kasutame savi. Savil on mass ja kaal, teda saab vormida ja ümber vormida. Käeline tegevus haarab töösse mõlemad ajupoolkerad ja läbi selle tekib uusi seoseid, mis tulevad nähtavale läbi valminud savitöö. 

Loovtöötuba saab hästi siduda Loovusmajas peetava koosolekuga.

Näiteks peate oma meeskonnaga koosolekut kuni lõunani. Peale lõunat toimub Loovtöötuba, milles ehitate meeskonnamaailma, mis võib olla seotud koosolekul käsitletava teemaga või lihtsalt lõõgastav tegevus ning siis päev lõpetada kokkuvõtete tegemisega. Vaata ka Loovusmaja ruumide renti.

Klientide tagasisidet näeb siit