Loovtöötuba teemade visualiseerimiseks

Vaata millest käib jutt!


Muutuv väliskeskkond mõjutab meie valikuid, otsuseid, tegevusi ja tegevusviise. Muutuvad strateegiad, töötajate rollid, meeskonnad ja organisatsioonid. Ebakindlus ja määramatus mõjutavad meie töövõimet. Teemade visualiseerime aitab leida üheselt mõistetavaid lahendusi paremini, kui ainult rääkimine. Visualiseeritud lahendustest me saame paremini aru, osalejad on kaasatud ja valmis ka vastutust võtma oma rolli eest. 


Aktuaalse teema visualiseerimine aitab nähtavale tuua ja vaadeldavaks teha osalejate mõtted. Osalejate arusaam käsitletavast teemast ühtlustub ja lahendused, kokkulepped, tegevused on toodud nähtavale ning jäävad osalejatele paremini meelde. Valmiv töö on vaadeldav erinevatest perspektiividest, mis aitab näha uusi seoseid ja luua uusi lahendusi. 

Materjalina kasutame savi. Savil on mass ja kaal, teda saab vormida ja ümber vormida. Käeline tegevus haarab töösse mõlemad ajupoolkerad ja läbi selle tekib uusi seoseid, mis tulevad nähtavale läbi valminud savitöö. 

Loovutöötuba võib siduda Loovusmajas toimuva koosolekuga!
Näiteks peate oma meeskonnaga koosolekut kuni lõunani. Peale lõunat toimub Loovtöötuba, milles ehitate meeskonnamaailma, mis võib olla seotud koosolekul käsitletava teemaga või lihtsalt lõõgastav tegevus ja seejärel lõpetada päev kokkuvõtete tegemisega. 

Vaata ka Loovusmaja seminariruumide rent.

Klientide tagasisidet näeb siit