Tagasiside

Pimedate Ööde Filmifestivali (PÖFF) meeskond:
Koostööpäev tekitas meeskonnas usaldust ja tõi meis välja meie parimad küljed, andis julgust ja motivatsiooni ning inspireeris tegelema ka keerulisemate väljakutsetega.

Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuameti meeskond:
Tagametsa Loovusmaja oli täpselt see koht, mida ma otsisin, kui planeerisin meeskonnakoolitust. Ma soovisin rahulikus keskkonnas tiimiga aega veeta ja jõuda ühisele „meie“ pildile. Loovusmaja peremees ja perenaine viisid meid mõnusale rännakule, kust väljusime
ühtsemana.

Ühiskonnateaduste Instituut, Tallinna Ülikool, emeriitprofessor Ene Grauberg:
Suured, suured tänud Teile. Tegemist oli tõeliselt professionaalse coachinguga. Hinne 5+++. Fookusesse tõusid sellised märksõnad nagu kommunikatsioon, demokraatlik otsustamine jms. Iseasi, kui palju see tulevases käitumises ainult kedagi mõjutab. Eks see sõltub paljus ja uutest juhtidest.

Skepast & Puhkim planeeringute osakonna juht:
Oli väga mõnus õhkkond ja saime kinnitust, et toimime meeskonnana hästi, erinevused rikastavad ning inimesed on väga ühtehoidvad.
Koolitus pani inimesi ka mõtlema, mida ma oma tööelult soovin ja asju õigesse perspektiivi panema. Juhina on minule tähtis, et saan aidata inimestel leida üles see, milles on nad head ja mida nad teha soovivad.


Häirekeskuse peadirektor Kätlin Alvela
Minu kui juhi jaoks on Häirekeskuse juhtkond üks parim meeskond, keda üks juht omale soovida oskab. Kõik selle liikmed on tugevad isiksused, intelligentsed, avatud, oma valdkonna profid. Ühesõnaga tõelised tegijad. Juhina aga adusin siiski vajadust abi järele, et panna see meeskond omavahel veelgi paremini ja sujuvamalt koos toimima. Siin tuligi mängu Madis, kes hämmastava oskuslikkusega suudab erineva elukogemuse ja taustaga inimesed omavahel lähedasemaks muuta, panna nad teineteist paremini tundma õppima ja mõistma. Kõrvalt vaadates tundub see, mis Madis teeb, lihtsalt maagilisena! Ta kuulab, suunab vaikselt ja inimesed avanevad ja avastavad uut. Fantastiline kogemus! Oleme oma meeskonnana ühtekasvamises alles kuskil poolel teel, nii palju on veel võimalik areneda. Mul on südamest hea meel, et Madis meid sel teel suunab. Tema Loovusmaja on vaieldamatult üks lummav, rahustav, soe ja õdus pesapaik igale meeskonnale oma kokkukasvamise teekonnal.

AS Eesti Raudtee meeskond
Ajal, mil kaugtöö omab järjest suuremat osakaalu meie igapäeva tööelus, muutub meeskonnas üha olulisemaks tugevate sidemete loomine ja hoidmine. Madisega veedetud päevadel suutis ta luua äärmiselt usaldusväärse õhustiku, mille jooksul sai igaüks vaadata endasse ja kolleegidesse, jagada avatult kiitust ja arutleda arenguvõimaluste üle. Nii meeskond tervikuna kui ka igaüks eraldi võttis
endaga kaasa fookusteema, millele keskenduda, et siis edasistel kohtumistel arengule tagasiside anda.

Taltechi teadusosakonna meeskond
Leidsin Loovusmaja juhuslikult. Täna seda tagasisidet kirjutades, saan aru, et juhuseid siin elus ei ole. See oligi just see hetk, mil pidime oma meeskonnaga Madise ja Rave juurde jõudma. Selleks, et kinnitust saada kui tore meil on koos olla, et me jagame ühiseid väärtusi kuid samas oleme piisavalt erinevad, et üksteist täiendada, moodustades suurepäraselt toimiva meeskonna. Arenguruumi on mõistagi ka! Soovisime inspireerivat ja motiveerivat koosolemise päeva ja täpselt seda me ka saime – läbi naeru, enese- ja üksteise avastamise, hubase ja koduse keskkonna, asjatundliku juhendamise. Kauni ja meeleoluka talvepäeva lõpetuseks jäi rõõm ja rahulolu oma kätega valmistatud keraamikast. Aitäh!

Inbanki meeskond
Loovusmajas on alati tore! Saime kaasa palju positiivset energiat ja tunnet, et oleme õigel teel ning saame üheskoos oma tiimiga liikuda veelgi paremate tulemuste suunas. Päeva ülesehitus oli väga mõnus ja pani inimesi väga hästi teemadega kaasa tulema. Suur aitäh Madisele selle eest! Juhina sain ka ise väga head sisendit ja tunnetust.

MTÜ Maakondlikud arenduskeskused
Mõnus kohtumispaik kokkutulemiseks kodukontoritest üle Eesti. Asjalikult, aga ka nalja ja naeruga veedetud päev aitas meid edasi parema üksteise tundmaõppimise ja koostöisemate suhete suunas. Grupiga arvestav juhtimisstiil Madiselt lõi usaldusliku keskkonna ja toetas tiimiliikmete avanemist.

Elisa e-müügi meeskond
Suurepäraselt üles ehitatud päev emotsionaalsete teemadega tegelemiseks. Tiim sai rohkem kui oskas oodata ja inimestel tekkis kohe küsimus jätkupäevade osas. Madis, Rave, tandem on väga tugev inimeste ning tiimide lahti muukimisel ja uuesti kokku ladumisel.

Häirekeskus, 112 ja 1247 teenuste juht
Kui eelmisel korral soovisime väiksema äsja loodud meeskonnaga üksteist tundma õppida ja ehitada meeskonnatööle vundament, siis nüüd palusime Madise abi, et ühendada kaks meeskonda. Hoolimata sellest, et olukord sundis supervisioonid läbi viima veebis, oli see väga tõhus. Madis tunnetab hästi kõiki meeskonna liikmeid, on väga tähelepanelik ja süsteemne. Keegi ei jäänud tähelepanuta ja kõik olid pidevalt kaasatud. Üksteisega vähe kokku puutunud inimesed said teineteisest aimu ja see on hea alus, mille pealt nüüd koos suuri eesmärke seada ja ellu viia.

Päästeameti Ida päästekeskuse Ennetusbüroo juhataja
Need 4 päeva koos Madisega oma muresi ja rõõme jagada olid suurepärased. Ta leidis meist üles meie puudused ning aitas meil endi seest üles leida need tööriistad millega neid parandada. Ma tunnen kuidas minu meeskonnas tekkis suurem sidusus ja parem meeskonnatunne. Madis, sa oled suurepärane inimeste lahti muukija ning meeskonna liitja. Me kindlasti kohtume veel.

Taltechi juhtimislaboris osalejad
Madis on superviisor, kes loob usalduse, inspireerib, haarab kaasa ja suunab häälestuma nii kuulamisele kui mõtete leidmisele iseendas. Uued vaated ja mõtted aitavad jõuda sügavamate ja selgemate arusaamadeni sellest, kuidas teostada ennast ja võimestada sünergiat tulemuslikus koostöös.

Vääna Mõisakooli meeskond
Koolitus oli mitmekülgne ja huvitav ning ärgitas sügavamalt mõtlema kolleegidevahelistele suhetele. Tegevused olid võrdlemisi intensiivsed, mis mõne inimese jaoks oli keeruline, kuid sellegipoolest andis uue perspektiivi ka neile. Eriti mõnus oli hubane õhkkond, mis soodustas kaasalöömist ja koosolemise rõõmu. Kindlasti soovitame Teid ja Loovusmaja ning kindlasti kohtume me veel :)

Tallinn Airport GH meeskond
Milline hubane ja kodune koht! Hommikul tervitas maja peremees, Madis, meid juba kuuma kohvi ja laia naeratusega! Peale sellist vastuvõttu saab kõik ainult veel paremaks minna ja nii oligi. Meie meeskonnakoolitus, Madise juhendamisel, oli täis naeru, erinevaid emotsioone, liikumist, mängulisust, kui ka tõsised arutelusid! See kõik sobis meie tiimile väga hästi. Tellitud toit oli imemaitsev! Kogu meie tiim on sellest kohast võlutud ja olen täitsa kindel, kohtume maja pererahvaga peagi uuesti. Soovitan Loovusmaja kogu meie suurele lennujaama perele! Aitäh, Teie juures oli lihtsalt nii hea olla!

Häirekeskuse meeskond
Soovisime omavahel inimestena teineteist paremini tundma õppida ja ühendada seejuures meeldiva kasulikuga. Madis ja Rave võtsid ühendust juba enne kohtumist, et selgitada välja meie täpne soov ning pakkusid välja just sellise päeva, mis vastaks meie ootustele ja vajadustele. Koht, ruum ja tegevused oli kõik väga inspireerivad ja õhkkond oli väga turvaline, mis on meeskonnategevuste ja avatuse jaoks väga oluline.

Hageri hooldekodu meeskond
Supervisioon ja coaching, kõlavad esialgu nii võõrana ja on imelihtne nende väärtust alahinnata. Eksimine on aga inimlik ja me oleme nii tänulikud, et suunasid meid toetavalt mõtlema. Suhtlemine on nii igapäevane, et teinekord peab võtma aja, et analüüsida seniseid käitumisviise ja kogemusi. Madisega oma mõtete tajumine, lahenduste leidmine oli põnev ning silmaringi/mõttemaailma avardav. Mõnikord nii ilmselge, eemal ja lähedal. Sellised me ju kõik oleme, üheskoos julgeme, õpime ja areneme. Südamest suur aitäh meie pere poolt!

Rahandusministeeriumi meeskond
Suur suur tänu teile, meil oli väga mõnus ja rahustav päev. Kõigile jäi väga tore mälestus ja oli ka päriselt kasu - kohtumine, kiitmine, arutelud.

SK ID Solutions meeskond
Rave ja Madise juhitud Koostööpäeval õppisime üksteist paremini tundma ja suurenes ühtekuuluvustunne. Läbi loovuse jõudsime mitmele ühisele kokkuleppele, kuidas on hea koos töötada. Saviga visualiseerimise abil said mõtted selgeks. Soovitame kindlasti meeskonnapäevana kõigile!

Nõlvaku Lasteaed
Loovusmajas kogesime imelist ajarännakut, paika kus aeg liigub omasoodu, mõtted leiavad oma ruumi ning keha ja hing saavad kosutust. Saime Rave ja Madise toel tõeliselt sooja ja südamliku vastuvõtu osaliseks hubases ning pisiasjadeni läbimõeldud keskkonnas. Loovusmaja on koht, kus päriselt loovus ja soojus elavad, koht kus saame kohtuda iseendaga, julgeme ennast tõeliselt avada ja seeläbi luua kestvaid ning kandvaid suhteid meeskonnas. Koolituspäev oli seotud ühtseks, ilma õmblusteta tervikuks, kus oli ruumi nii õppimiseks, analüüsimiseks, puhkamiseks kui ka kandvate kokkulepete sõlmimiseks. Rave poolt juhendatud loovteraapiline savitöötuba tõestas ilmekalt, et kuigi oleme kõik erinevad isiksused oma nägemuste ja loovusega, moodustame me organisatsioonina kokku ühe teineteist toetava ja jõustava terviku. Soovitame Loovusmajas osaleda organisatsioonidel, kes tegelevad organisatsiooni väärtuspõhise peenhäälestamisega ning soovivad tugevdada inimestevahelist koostööd ja kasvatada ühtsustunnet. Südamest suur aitäh!

Onnineni meeskond
Rõõm hästi korraldatud päevast. Rollimängud näitasid selgelt, et süsteem töötab ja tegelikult suuri muudatusi vaja teha ei ole. Vaja on vaid "pisihäälestust", millega saab kohe algust teha. Hiljem oli päeva kohta kuulda vaid positiivset arutelu. Just arutelu, mitte arvamusi ja see on just see oluline osa, sest mõned mängud panid inimesed mõtlema oma rolli ja võimaluste üle, kuidas asja paremini teha. Kogu Onnise tiimi poolt tänud Madisele ja Ravele asjaliku päeva eest.

Tabasco meeskond
Meeskonna kick-off päev täitis hästi oma eesmärki, tuues välja nii meeskonna liikmed mugavustsoonist kui ka tähelepanu vajavad meeskonnatöö kitsaskohad.

Märt Treier
 "Loovusmaja väärtusest saad alles siis aru, kui oled siin käinud!"

Riigi Infosüsteemide Amet
Loovtöötuba andis põneva elamuse, oli loovalt ülesehitatud ja väga meeldis. Koguaeg pidi mingite etappide peale mõtlema - a la kui andsid oma loomingu käest ära, mis tunne oli või kuidas lõpptulemus sümboliseerib tegelikkust jne. Asukoht Tallinna lähedal ja lihtsalt leitav. Ruumid hubased ja mõnusa sisustusega.

Keila Perearstikeskus
Jäime üritusega väga rahule. Meie keskuse juhataja arvas ka, et just seda meil praegu vaja oligi. Väga hubane ja meeldiv keskkond sellisteks üritusteks. Täname teid sooja vastuvõtu eest!

Lennuliiklusteeninduse meeskond
Vaba õhkkond töö tegemiseks ja grupitööd toetav keskkond. Käeline tegevus maha laadimiseks ja seltskonna liitmiseks. Loovusmaja seostub mõistega "ajatu" - ma tulin koju, kuhu mind oodati ja kuhu tahaks kohe-kohe jälle tagasi, sest seal on mõnusalt rahulik ja sõbralik olemine. Asukoht lähedal linnale ja lihtne kohale jõuda.

Tallinna Nõmme Põhikool
Tõeliselt mõnus ja ilus koht. Kõik mugavused meeskonna ürituse läbiviimiseks tagatud. Meie meeskonna meelsus oli hoovile jõudes väga positiivne ning mõnusad tugitoolid tekitasid veel mitu päeva häid mälestusi. Toit oli maitsev ja peremees lahke ning vastutulelik. Soovitan meeskonnale võtta ka õpitoa, mis meile palju nalja ja avastamist tõi. Jäime kogu päevaga väga rahule ja kindlasti tuleme veel.

Advokaadibüroo KPMG Law meeskond
Meie külastus Loovusmajja oli äärmiselt tore ja meeldiv. Pererahvas on väga abivalmis, vastutulelik ja sõbralik ning täitsid kõik meie erisoovid. Eriti tore oli veel rehielamu hõng ja kodune atmosfäär, mis muutsid olemise veelgi mõnusamaks. Soovitame kõigile! Suured tänud võõrustamast ning järgmiste kohtumisteni!

IPA meeskond
Ruumid olid õhurikkad ja soojad, toit maitsev ning vastuvõtt soe ja vahetu.

Pirita Kose Lasteaed
Oli soe ja südamlik päev! Peale tänast olemist võime ühiselt luurele minna küll!

Omniva meeskond
Loovusmaja on tõeline üllataja – õdus majake ja tore pererahvas ning maitsev toit. See, et selle koha loomisel on pandud sisse palju armastust, paistab silma igal sammul. Koht on linnale mõnusalt lähedal aga samas piisavalt kaugel, et looduses olemise tunde kätte saada. Koos meeskonnamänguga oli see täpselt see, mida vaja. Kindlasti tuleme veel.

Harkujärve Põhikooli meeskond
Koostööpäev oli väga tore - inspireeriv ja stressimaandav. Täname!

Projekt 363 meeskond
Meie firmapäev Tagametsa Loovusmajas oli väga edukas ning sujuv, seda just tänu Loovusmaja toetavale õhkkonnale ning abivalmile pererahvale. Toidud olid väga maitsvad ning hubane rehielamu sobis meie sündmusega väga hästi kokku. Soovitame kõigile ning loodame oma töötajatega veel seal midagi põnevat tulevikus ette võtta.

Tervise ja Heaolu Infosüsteemide Keskuse meeskond
Teie juures oli väga hubane ja tore! Aitäh! Ja töötuba oli super!

Sotsiaalministeeriumi meeskond
Aitäh võõrustamast! Olime teie juures hästi hoitud. Mõnus olemine tagas hea keskkonna väikeseks mõttetööks. Söök oli suurepärane. Tore, et saime töötoas teha igaüks just seda, mida soovisime ning kõigile jagus juhendaja tähelepanu.

Argo Sildvee (koolitaja, mentor)
Väga loov ja võimas koht. Kogu meie 20 liikmeline meeskond oli väga rahul.  

Maahommiku saatest leiab väikese sissevaate Loovusmajja. Saate leiate siit.